Skip to main content

Polska

Unit4 ma zespoły na całym świecie, zapewniając naszym klientom lepszą obsługę ludzi. Oto, co robimy w Polsce, aby wspierać średnie i duże organizacje w automatyzcacji ich procesów biznesowych.

View page in: English
Translate

 
  Days
:
  Hours
:
  Minutes
:
  Seconds

O nas

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie we współpracy z organizacjami zorientowanymi na ludzi w Polsce, zarówno jako innowacyjna, firma dostarczająca rozwiązania w zakresie systemów ERP i HR sprzedawanych pod marką Teta, jak i jako kluczowy element globalnej organizacji Unit4. Dostarczamy nasze rozwiązania do średnich i dużych podmiotów w Polsce.

Rozwiązania Lokalne

image of two people's hands holding a mobile phone

Kadry i Płace to rozwiązanie, które umożliwia kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi i obsługę wszystkich procesów kadrowo-płacowych w całym przedsiębiorstwie. System oferowany jest w 3 modelach dostępu: SaaS, On-premise, outsourcing kadrowo-płacowy. Integralną częścią systemu Teta HR jest Teta ME, zaawansowana, mobilna platforma samoobsługowa pracowników, która spełnia wszystkie ich potrzeby HR.

image of a laptop and mouse

Teta ERP to holistyczne rozwiązanie, które zapewnia automatyzację bieżącej pracy i usprawnienie procesów w całej organizacji. Dzięki szerokiemu zakresowi funkcjonalności i elastyczności Teta ERP jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb każdej organizacji.

image of cut outs representing people. The people are presented in separate groups

Teta Workforce Management to rozwiązanie ma na celu optymalizację produktywności pracowników i pozwala lepiej planować ich pracę. Dzięki aktualnym informacjom o dostępnych zasobach, możesz jeszcze efektywniej zarządzać firmą oraz swoimi ludźmi.

A laptop and calculator on a light blue background

Outsourcing Kadr i Płac to profesjonalna i w pełni bezpieczna obsługa kadrowo-płacowa. Pozwól nam zadbać o naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie dokumentacji kadrowej w Twojej organizacji, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą skupić się na rozwoju Twojego biznesu.

image of a keyboard

W Unit4 Polska od ponad 30 lat z sukcesem dostarczamy oprogramowanie ERP/HR dla średnich i dużych przedsiębiorstw w Polsce, działających we wszystkich sektorach i branżach. Oferujemy również kompleksowe rozwiązanie ERP dedykowane dla szkolnictwa wyższego.

Usprawnienie procesów poparte doświadczeniem

Wdrażamy systemy i usprawniamy procesy od ponad 30 lat. Do tej pory z naszych usług skorzystało już ponad 2000 firm z różnych sektorów. Z chęcią wesprzemy także Twoją działalność. Poznaj niektóre organizacje, korzystające z naszych rozwiązań.

 

Wybrani Partnerzy

Two men shaking hands with a contract on the table

Unit4 Polska prowadzi intensywną politykę budowania relacji z partnerami.

Współpracujemy z czołowymi, światowymi dostawcami technologii IT, producentami oprogramowania i urządzeń uzupełniających pakiety Unit4 Poland, a także firmami doradczymi i instytucjami edukacyjnymi.

Porozmawiajmy o tym co People Exerience oznacza dla Ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie możliwości oferują nasze rozwiązania, skontaktuj się z nami i umów się na darmowa prezentacje.

Unit4 Polska sp. z o.o.
+48 71 323 40 00
Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław
PL

Map and directions